- wawelbc

Idź do spisu treści

Menu główne:

INWESTOR

Inwestor Wawel Business Center jest obecny na polskiej scenie gospodarczej od ponad 20 lat.
Od kilku lat prowadzi działalność developerską. Wcześniej markę solidnej i fachowej firmy wyrobił sobie, kierując wydawnictwem, słynącym z wysokiej klasy albumów poświęconych polskiej sztuce i dziedzictwu kulturowemu
oraz rzetelnych opracowań encyklopedycznych.


Pozostałe realizacje

Jego ostatnią oddaną do użytku inwestycją jest nowoczesny budynek biurowy klasy A – Wawel Business Center, usytuowany u podnóża Wawelu, przy Placu na Groblach 21 w Krakowie. Oferuje on m.in. prestiżową lokalizację, doskonałą jakość wykończenia, całodobowy monitoring, klimatyzację.
Biurowiec został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez opinię publiczną, architektów, jak i głównego konserwatora miasta. W odróżnieniu od wielu innych inwestycji w centrum Krakowa idealnie wkomponował się w istniejącą starą zabudowę. Znalazło to odzwierciedlenie w szybkiej komercjalizacji obiektu. Biurowiec ten, podobnie jak nowa inwestycja, został zaprojektowany przez Marcina Stelmacha. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się nowoczesny podziemny parking.

Wcześniejsza realizacja inwestora to apartamentowiec Pod Liściem Lipy przy alei Ferdynanda Focha w Krakowie. Wyróżniający się niebanalną architekturą, luksusowy i kameralny budynek o czterech kondygnacjach mieści 12 mieszkań
i 2 lokale usługowe. Również w tym przypadku autorem projektu był Marcin Stelmach z biura Architektura Pasywna Pyszczek i Stelmach sp.j.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego